Moderní loftový byt proslavený z filmu „Ďábel nosí Pradu“ je k pronájmu

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Moderní loftový byt proslavený z filmu „Ďábel nosí Pradu“ s Meryl Streep v hlavní roli nabízí svému majiteli luxusní bydlení v centru prestižní newyorské čtvrti Soho. K pronájmu je za 23 000 dolarů měsíčně.

Třistačtyřicetimetrový loft se čtyři metry vysokými stropy se vstupní halou, vlastním výtahem, dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami či prostorným obývacím pokojem s krbem je vhodný pro milovníky moderního a svěžího designu.

luxusni nemovitosti dabel nosi pradu 3

 

luxusni nemovitosti dabel nosi pradu 4

 

luxusni nemovitosti dabel nosi pradu 5

 

luxusni nemovitosti dabel nosi pradu 6

 

luxusni nemovitosti dabel nosi pradu 7

 

luxusni nemovitosti dabel nosi pradu 8

 

luxusni nemovitosti dabel nosi pradu 9

 

luxusni nemovitosti dabel nosi pradu 10

 

luxusni nemovitosti dabel nosi pradu 11

Místo, kde se okouzlující Andy Sachs (v podání Anne Hathaway) poprvé setká s novinářem Christianem Thompsonem, reprezentuje stylové a elegantní bydlení. K dispozici jsou dvě prostorné koupelny s mramorovými prvky a zapuštěnou vanou. Kuchyně je navrřena slavným interiérovým designérem Marcem Sadlerem Boffim.

Na prodej se tento luxusní loft objevil již v letech 2009 a 2010 za 4.495 milionu dolarů. O tři roky později dokonce za 5,2 milionu. Ani jeho slavná minulost však nenalákala žádného kupce. Majitel tak zkouší novou strategii a nabízí byt k pronájmu. Nastěhovat se zde můžete za 23 000 dolarů za měsíc.

Zdroj: bydleninasbavi.cz

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone