Stále více Čechů hledá luxusní bydlení

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

 

Každým rokem stoupá počet lidí, kteří dávají přednost komfortnímu a nadstandardnímu typu bydlení. Vzrůstá tak poptávka po luxusních bytech v centru měst či moderních a prostorných výstavbách v blízkosti přírody.

luxusni interier

Trendy se liší od osobních preferencí. Největší roli ve výběru nového bydlení hraje lokalita. Ta také výrazně ovlivňuje cenu nemovitosti.

Luxusní novostavby na míru

Developeři se přizpůsobují novým trendům a potřebám svých klientů a namísto přehuštěné panelákové zástavby nabízí vzdušné a prostorné obytné komplexy. Po domluvě s architektem projektu jsou často možné úpravy přímo dle požadavků klienta.

Čtěte také: Shell & core: luxus na míru

Prestižní bydlení v historické vile

Pokud hledáte luxusní bydlení s historickou hodnotou, investujte do historické vily v českých prestižních vilových čtvrtích. Největším trendem je koupě funkcionalistické a prvorepublikové vily. Počítat je však třeba i s případnou rekonstrukcí.

Jak najít tu pravou luxusní nemovitost?

Získejte přístup k neveřejným nabídkám. Přístup k neveřejným nabídkám získáte zde

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone