Více než polovina luxusních nemovitostí je nabízena neveřejně. Jak k nim i přesto získat přístup?

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Až 53 % luxusních nemovitostí nabízeno neveřejně. Znamená to, že víc než polovina nabídek se nikdy nedostane do inzerce. Pokud spoléháte na tradiční hledání na realitních portálech, každá druhá nabídka luxusní nemovitosti vám zůstane utajena.

Prime nabidka luxusnich nemovitosti

Jak získat tu nejlepší nabídku luxusní nemovitosti?

Luxusní nemovitosti jsou pro VIP

Další specifikum luxusních nemovitostí je, že do veřejné inzerce jsou zapsány až ve chvíli, kdy byly nabídnuty VIP klientům či zájemcům na doporučení.

Jak získat přístup k VIP nabídkám luxusních nemovitostí?

Pokud se nechcete spoléhat pouze na známosti a beznadějně prohledávat již jednou probranou nabídku luxusních nemovitostí, CzechLuxuryHomes má pro vás řešení. Jedinečný koncept umožňuje vložení poptávky při dodržení maximálního soukromí.

V praxi služba známá jako Prime propojuje neveřejné nabídky s poptávkami a potenciálním kupujícím zasílá jim informace o nabídkách přímo podle jejich požadavků.

O nabídce luxusní nemovitosti se tak dozvíte jako první. Dalším zajímavým benefitem je přednostní jednání s Prime klienty (tedy s vámi), sjednání přednostních prohlídek či třeba i vyjednání slevy.

Jak získat přístup k neveřejným nabídkám a být VIP členem Prime?

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone