Tradice či moderna? Luxusní interiér pro každý styl.

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Luxusní interiér nikdy nevyjde z módy. Ať už jste vyznavači moderního nebo tradičního interiéru, jedno bude platit vždy: každý styl má svou luxusní variantu. Co je nejdůležitější?

Czech luxury homes - luxusni koupelna

Přírodní světlo vždy dodá pocit čistoty a luxusu. Foto: Stocker Hoesterey Montenegro

Podtržení charakteru

Upoutejte pozornost na prvky, které jsou vždy vnímány jako luxusní. Pokud například máte krb, měl by být vnímán jako střed místnosti a design by se měl odvíjet od něj.

Dlouhodobé investice

Vybírejte kvalitní a nadčasovou dekoraci, která se stane součástí interiéru. Starožitný obraz, kovové či mramorové prvky si udrží svou kvalitu. Naopak i nejmodernější televize za pár let prostě vyjde z módy.

Jen kvalita

Vždy vybírejte jen kvalitní kousky z poctivého materiálu. Laciné napodobeniny se snadněji poškodí, poškrábou a ztratí lesk.

Čistota a jednoduchost

Udržujte vše v maximální jednoduchosti a dodržujte styl. Největším nešvarem jsou drobné dekorace neodpovídající původnímu plánovanému layoutu.

Interiér by neměl podléhat módním vlnám, naopak znakem luxusního interiéru je zdůraznění osobitých prvků, využití prostoru jako celku a zvýšení komfortu bydlení.

 

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone