Jedinečný marketing

Vytváříme jedinečnou marketingovou strategii. Strategii, která prodá i Vaši luxusní nemovitost.

Podle průzkumu prodeje nemovitostí v České republice luxusní nemovitosti hledají svého kupce až 3,8krát déle než běžné nemovitosti. Vysoká počáteční investice v podobě inzerce a propagace nabídky se tak pro mnohé mění v nekonečnou noční můru. Své o tom ví soukromí nabízející i zastupující realitní kanceláře. Důvodem je často vysoká cena nemovitosti a také zvýšené požadavky ze strany zájemců.

Luxusní nemovitost = výjimečná nabídka

Čím více je nemovitost výjimečná a jedinečná, tím obtížnější je skutečného zájemce nalézt. S narůstající cenou nemovitosti a specifickými parametry nabídky výrazně klesá počet potenciálních zájemců o její koupi. Poptávajících po 3 + 1 jsou desetitisíce, po zámku jich je opravdu jen pár.

Vysoké požadavky zájemců provází koupi každé luxusní nemovitosti

U luxusních nemovitostí také stoupá potřeba osobního komfortu. Nároky na nemovitost ze strany zájemců jsou až desetkrát vyšší než u běžné nemovitosti. Trefit se někomu do vkusu je zde otázkou nepatrných detailů.

Skryté/neveřejné nabídky luxusních nemovitostí a dodržení soukromí

Vzhledem k výjimečnosti mnohých nabídek je až 53 % luxusních nemovitostí nabízeno neveřejně. Stejně tak až ¾ zájemců vyžadují dodržení maximálního soukromí.

Účinná pomoc při prodeji luxusních nemovitostí

Víme, jak a kde hledat zájemce právě pro tu Vaši prestižní nemovitost. V CzechLuxuryHomes  navíc umíme efektivně snížit náklady spojené s širokou/prestižní prezentací, jakou luxusní nemovitosti vyžadují.

Jak získat jedinečný marketing i pro Vaši nemovitost?

Vybrat si můžete ze základních balíčků jedinečného marketingu Basic, Standard či Premium. Navíc díky zařazení do Prime nabídky oslovíte poptávající jako první a získáte přístup k neveřejným klientům.

Balíčky jsou vhodné pro ty, kteří ví, jak správně připravit luxusní nemovitost na prodej.

Detail balíčků →

Developer, samostatný prodejce či realitní kancelář?

Promyšlené propojení webů, magazínů, sociálních sítí, inzertních míst a e-mail marketingu na CzechLuxuryHomes může přinést výrazné snížení rozpočtu na prezentaci luxusních nemovitostí i Vám. Napište nám či zavolejte. Rádi Vám vytvoříme jedinečný marketingový plán na míru.

Představte si že…

→ výrazně snížíme Vaše náklady na inzerci. I na Srealitách.

→ dostaneme Vaši nemovitost na titulní stránky časopisů. Za bezkonkurenční ceny.

→ pomůžeme Vám nemovitost připravit na prodej. Od profi fotografií po právní servis.

 

Představte si, že snadno a rychle získáte skutečné a prověřené zájemce.

Dopřejte své nemovitosti luxus, který si zaslouží.