Jak získat prezentaci luxusních nemovitostí na CzechLuxuryHomes zdarma?

Nevěříte, že Vám přivedeme skutečného zájemce? Dobrá, tak se vsaďme!

Naše sázka: pokud Vám přivedeme zájemce, který koupí prezentovanou nemovitost, náleží CzechLuxuryHomes odměna. Prezentujte zdarma a vyrovnáme se až po úspěšném prodeji.

Podmínkou je dodání kompletních podkladů pro vytvoření prezentace.

A co víc? Při volbě prezentace zdarma automaticky zařadíme Vaši nemovitost do Prime nabídek. Bez dalších výdajů a závazků.

Jak na to? Do poznámky v Objednávce napište, že máte zájem o inzerci zdarma.

Jaká je výše odměny? Záleží na zvolené variantě: Basic 1 %, Standard 1,25 % a Premium 1,5 % z kupní ceny.

Přejít zpět na Objednávku balíčků →

Prime mimořádné nabídky

→ prodej mimořádných nabídek

získání zájemců i v případě neveřejné nabídky a nabídky v přípravě, k nabídkám Prime má přístup pouze ověřený registrovaný zájemce

→ více zájemců, ověřené kontakty šetří čas, zvyšují bezpečnost prodeje

→ nabídky Prime jsou na webu zvýrazněny

→ Nabídky Prime jsou také rozesílány poptávajícím e-mailem, CzechLuxuryHomes tak prodává i poptávajícím, kteří na webu třeba nikdy nebyli

zachování soukromí a anonymity v případě neveřejných nabídek

Zajistěte si, že Vám žádný potenciální zájemce neunikne. Program Prime Vám umožňuje prodat s maximálním ziskem pro Vás. Ochraňte si své provize a maximální cenu nemovitosti. Nabídněte nemovitost zájemcům dříve, než jim ji nabídne Vaše konkurence.

Zařazení nemovitosti do Prime nabídek je zdarma. Prime lze aktivoval pouze u nabídek s platnými balíčky Basic, Standard či Premium. CzechLuxuryHomes náleží odměna až v případě úspěšného prodeje ve výši 1 % z ceny nemovitosti. Při volbě balíčků za 0,- Kč je odměna za Prime již zahrunuta v odměně za balíček.

Neveřejná nabídka luxusní nemovitosti?

Až 53 % nabídek luxusních nemovitostí je neveřejných. V případě, že z nějakých důvodů nelze nabídku zveřejnit, přizpůsobíme prezentaci nemovitosti tak, aby i bez konkrétních údajů získala svého kupce.

Prodejte rychleji s Prime a CzechLuxuryHomes.

Přejít zpět na Objednávku balíčků →